krokos.net.pl
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
17.10.2019
Antonia, Ignacy, Wiktor, Małgorzata, Laurencjusz, Lucyna
dziś jest : 290 dzień roku wschód słońca o : 7:07 , zachód o : 17:52 koniec roku za : 75 dni
ANDRZEJ - Projekty WWW
Znajomość technologii multimedialnej i języków wykorzystywanych w procesie tworzenia strony WWW (HTML, PHP, JavaScript, CSS, SQL, FLASH), oraz intuicja i doświadczenie pozwala mi na tworzenie ciekawych, praktycznych i oryginalnych stron internetowych.
Każdy nowy projekt i każda nowa strona www jest dopełnieniem ciągle rozwijanych i poszerzanych umiejętności. Ktoś kto nie stara się rozwijać i pogłębiać wiedzy - cofa się i przestaje być atrakcyjny, dlatego ja staram się uzupełniać swoją wiedzę i umiejętności o nowe doświadczenia.
Projektowaniem i tworzeniem stron zajmuję się już od kilku lat, dzięki temu zdobyłem już sporo doświadczenia, i mam już swój pewien wypracowany styl. Z każdym jednak nowym projektem staram się postępować nie w sposób szablonowy, ponieważ każda strona w wirtualnym świecie internetu żyje swoim oryginalnym i niepowtarzalnym życiem.
Oprócz gotowych stron wykonuję również projekty stron i grafikę na potrzeby internetu, a także zajmuję się pozycjonowaniem.
"Potrzeba matką wynalazku." Jednym słowem niekiedy zachodzi potrzeba wynalezienia czegoś nowego i oryginalnego, a przy tym jeszcze w miarę prostego w obsłudze, niezawodnego i funkcjonalnego. Pisanie sprawnych, ciekawych i interaktywnych stron www zmusza często do pisania nowych i oryginalnych skryptów (swoistych można by nazwać podprogramów) wpisanych w strukturę strony internetowej.
Dzięki temu mam na swoim koncie kilka tego typu autorskich projektów :
Galerie
Zarządzanie i wyświetlanie galerii foto na stronie internetowej z możliwością dodawania i wyświetlania komentarzy oraz systemem głosowania (popularności)
Linki
Zarządzanie i wyświetlanie sytemem linków na stronie internetowej z podziałem na kategorie
Plan lekcji
System zarządzający wyświetlaniem planów lekcji, z dodatkowymi opcjami min. takimi jak zliczanie uczniów z podziałem na klasy, zarządzanie nauczycielami (w tym przydziałami, funkcjami, klasami, itp.). System w kilku wersjach w zależności od przeznaczenia
Księga gości
Księga gości oparta na bazie danych z panelem administracyjnym, oraz modułową budową dodatków (emoty, edytor)
Na szlaku
Autorski multimedialny system wyznaczania szlaku (w tym pokazujący szczegółowe dane, czasy, mapę i szczegółową trasę między wybranymi punktami), system rozwojowy.
Poczta PW
Poczta Wewnętrzna na stronie internetowej pomiędzy użytkownikami.
System zabezpieczający i monitorujący stronę internetową
system zabezpieczający i monitorujący bezpieczeństwo strony internetowej, z możliwością blokady i autoblokady oraz zapisywania podejrzanych prób ingerencji na stronie
Zarządzanie stronami na stronie www
system zarządzający tzw. "bezpiecznymi" stronami
Zarządzanie użytkownikami
zarządzanie, rejestracja i edycja użytkowników strony
Backup strony
Kopia bezpieczeństwa i przywracanie kopii bezpieczeństwa baz danych, możliwość ręcznego i automatycznego wykonywania backupu.
Oczywiście na każdą stronę internetową składa się wiele potrzeb, czynników i wymagań, a co za tym idzie każda strona mimo że jej funkcjonalność opiera się na podobnych założeniach zbudowana jest z różnych skryptów. Dlatego ważne jest aby skrypty były napisane tak żeby można je było szybko adoptować do nowych potrzeb danego projektu.
online : 2 użytkowników, dziś odwiedziło : 207 osób
Zgodnie z nowelizacją ustawy o Prawie Telekomunikacyjnym informujemy, że strona krokos.net.pl w swoim działaniu korzysta z zapisywanych informacji w postaci ciasteczek (ang. cookies).
Pomagam - Fundacja TVN
powered by scms © 2004 - 2019 design by sid