krokos.net.pl
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
20.02.2019
Aneta, Lech, Leon, Ludomir, Ludmił, Eustachy, Ostap
dziś jest : 51 dzień roku wschód słońca o : 6:48 , zachód o : 17:09 koniec roku za : 314 dni
JOLUSIA - Archiwum Klasowe - "Lodojadki" - Wycieczka na zamek w Toszku
Dnia 01.12.2003 zorganizowaliśmy wycieczkę na zamek w Toszku .
lodojadki_image022.gif
Przed wyjazdem pani zapoznała nas z zasadami bezpieczeństwa i odpowiednim zachowaniem się poza terenem szkoły. Bardzo cieszyliśmy się z wyjazdu i z niecierpliwością wyglądaliśmy przez okna autokary murów obronnych zamku... Zaraz po przyjeździe na miejsce ruszyliśmy zwiedzać obejście zamku. Między innymi oglądaliśmy:
  • mury obronne
  • wieżę widokową
  • ogrody zamkowe
Następnie zaproszono nas do sali bankietowej i poczęstowano gorącą herbatką oraz pączkami.FOTO Po wspólnym posiłku poproszono nas do jednej z sal gdzie obejrzeliśmy świąteczne przedstawienie. Prowadząca nawiązała do rozmowy na temat świątecznych przygotowań oraz czasu oczekiwania na św. Mikołaja FOTO Po obejrzeniu przedstawienia spotkaliśmy się z Mikołajem , który właśnie zawitał do zamku i obdarował nas słodkościami. Zrobiliśmy sobie oczywiście pamiątkowe zdjęcie z długo wyczekiwanym gościem, a Mikołaj zaprosił nas do wspólnej zabawy dyskotekowej. Na koniec pobytu zrobiliśmy sobie jeszcze pamiątkową fotografię z naszą panią na tle tego cudownego zamku FOTO oraz obejrzeliśmy zabudowę wokół zamkowego dziedzińca FOTO Pani kupiła dla każdego z nas pamiątkową zakładkę do książki ze zdjęciami zamku, która zapewne na długo pozostawi w naszej pamięci miłe wrażenia z pobytu w tym niezwykłym miejscu i pozwoli nam wrócić pamięcią do spędzonych tam wspólnie z Mikołajem chwil.
lodojadki_image023.gif
online : 1 użytkownik, dziś odwiedziło : 132 osoby
Zgodnie z nowelizacją ustawy o Prawie Telekomunikacyjnym informujemy, że strona krokos.net.pl w swoim działaniu korzysta z zapisywanych informacji w postaci ciasteczek (ang. cookies).
Pajacyk - Nakarm Głodne Dziecko
powered by scms © 2004 - 2019 design by sid