krokos.net.pl
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
14.11.2018
Emil, Laura, Roger, Serafina, Aga, Agata, Damian, Judyta
dziś jest : 318 dzień roku wschód słońca o : 6:53 , zachód o : 16:03 koniec roku za : 47 dni
JOLUSIA - Archiwum Klasowe - "Lodojadki" - Akcja Straży Pożarnej
Dnia 20.04.2004 zabrzańska straż pożarna przeprowadziła na terenie naszej szkoły promocyjną akcję pod hasłem "Podaruj dzieciom słońce" w której wzięliśmy udział.
Z racji zbliżających się wakacji straż pożarna postanowiła przeprowadzić akcję mającą na celu uwrażliwienie nas na czyhające na nas w czasie wakacji niebezpieczeństwa. Prowadząca opowiedziała nam wymyśloną historię i nawiązała do znajomości przez nas alarmowych numerów telefonu : straży pożarnej, policji i pogotowia ratunkowego. Spisaliśmy się na medal ,a pani była z nas bardzo dumna. Świetnie orientowaliśmy się w numerach telefonów i kolejności postępowania w przypadku znalezienia się w niebezpiecznej sytuacji. Każde z nas otrzymało specjalną kolorowankę przedstawiającą niebezpieczną sytuację, dwukrotnie zilustrowaną, raz rozwiązaną pozytywnie, drugi raz rozwiązaną niewłaściwie. Mieliśmy samodzielnie wybrać, jak postąpilibyśmy w danej sytuacji i pokolorować właściwą ilustrację. Prowadząca rozdała nam broszurki i ulotki dla rodziców, które pozwalały im także zapoznać się z założeniami akcji prowadzonej przez straż pożarną, oraz pomogły w przeprowadzeniu rozmów z nami na tematy związane z postępowaniem w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia z którymi możemy spotkać się w czasie zbliżających się wakacji. Na zakończenie pogadanki każdy z nas otrzymał pamiątkową naklejkę promującą akcję wśród uczniów klas młodszych. Ufamy, że spotkanie to przyczyni się do tego, że wakacje będą dla nas udane, a przede wszystkim bezpieczne. Aha, za super postawę na lekcji pani zabrała nas na.... nasze uwielbiane lody ;o)
lodojadki_image037.gif
lodojadki_image038.gif
online : 1 użytkownik, dziś odwiedziło : 114 osób
Zgodnie z nowelizacją ustawy o Prawie Telekomunikacyjnym informujemy, że strona krokos.net.pl w swoim działaniu korzysta z zapisywanych informacji w postaci ciasteczek (ang. cookies).
Wesprzyj Budowę Polskiego Sztucznego Serca
powered by scms © 2004 - 2018 design by sid