krokos.net.pl
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
14.11.2018
Emil, Laura, Roger, Serafina, Aga, Agata, Damian, Judyta
dziś jest : 318 dzień roku wschód słońca o : 6:53 , zachód o : 16:03 koniec roku za : 47 dni
JOLUSIA - Archiwum Klasowe - "Lodojadki" - Festyn z okazji Dnia Dziecka
Dnia 01.06.2004 na terenie naszej szkoły odbył się festyn zorganizowany z okazji Dnia Dziecka, w którym uczestniczyliśmy.
Festyn był świetnie zorganizowany ,a boisko wokół szkoły kolorowo przyozdobiono balonikami i wstążkami, a także zaproszono miejską telewizję kablową, której zadaniem było rozpropagowanie szkoły w mieście. Na początku festynu wraz z panią zgromadziliśmy się na boisku szkolnym, gdzie przywitała nas pani dyrektor Beata Nieć , zapoznała z planem festynu ,zadaniami czekającymi na poszczególne grupy wiekowe oraz niespodziankami. Po przywitaniu pozostaliśmy na boisku szkolnym , gdzie przy muzyce bawiliśmy się wspólnie z prowadzącymi FOTO , biorąc udział w konkursach, zabawach tanecznych itp. Następnie wraz z panią poszliśmy na salę gimnastyczną gdzie uczestniczyliśmy w zawodach sportowych FOTO FOTO . Ze zdrowym współzawodnictwem uczestniczyliśmy w zawodach i rywalizowaliśmy ze sobą. Po zakończeniu zawodów każdy z nas otrzymał miły upominek i coś słodkiego. Po zakończonych zawodach i zajęciu II miejca poszliśmy wraz z panią na zasłużone lody. Po słodkim poczęstunku wróciliśmy na boisko, gdzie kibicowaliśmy kolegom i koleżankom występującym w mini - liście przebojów FOTO . Obejrzeliśmy występ dziewczęcej grupy gimnastyczno - tanecznej w przygotowanych układach z wykorzystaniem różnych przyrządów. Na zakończenie festynu zostaliśmy poczęstowani tradycyjnie już smaczną grochówką ;o) Ten dzień był pełen niespodzianek, pogoda dopisała, humory również, tak więc pozostanie on zapewne na długo w naszej pamięci.
lodojadki_image041.gif
lodojadki_image042.gif
lodojadki_image043.gif
lodojadki_image044.gif
online : 1 użytkownik, dziś odwiedziło : 114 osób
Zgodnie z nowelizacją ustawy o Prawie Telekomunikacyjnym informujemy, że strona krokos.net.pl w swoim działaniu korzysta z zapisywanych informacji w postaci ciasteczek (ang. cookies).
Szlachetna Paczka
powered by scms © 2004 - 2018 design by sid