krokos.net.pl
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
30.11.2023
Andrzej, Maura, Ondraszek, Justyna, Konstanty, Marta, Zbysław
dziś jest : 334 dzień roku wschód słońca o : 7:17 , zachód o : 15:47 koniec roku za : 31 dni
INFORMATYKA - Systemy Operacyjne - Tworzenie Kopii Zapasowych I Przywracanie Danych Po Awarii Systemu
Aby wykonac kopię zapasową bądz odtworzyć dane po awarii systemu należy posiadać odpowiednie uprawnienia ( administratora ) systemu - tworzenie kopii zapasowej plików i katalogów oraz odtwarzanie danych. Domyślnie takie prawo posiadają : administrator systemu, operator kopii zapasowych, operator servera.
W celu wykonania kopii zapasowej lub odtworzenia kopii należy skorzystac z konsoli "kopia zapasowa" ( START Wszystkie Programy Akcesoria Narzędzia Systemowe ). Po jej uruchomieniu powita nas kreator kopii zapasowych lub przywracania danych. Należy określic które dane mają wejśc w jej skład ( określamy zatem typ tej kopii ) :
  • normalna - wszystkie zaznaczone pliki i foldery niezależnie od tego czy uległy zmianie od czasu wykonania ich ostatniej normalnej kopii zapasowej ( wiąże się to zawsze z wyzerowaniem atrybutu "archiwalne" ).
  • przyrostowa - w jej skład wchodzą wszystkie zaznaczone pliki i foldery które uległy zmianie od czasu wykonania ich ostatniej kopii przyrostowej.
  • różnicowa - w jej skład wchodzą wszystkie zaznaczone pliki i foldery które uległy zmianie od czasu wykonania ich ostatniej kopii zapasowej. Podczas tworzenia kopii różnicowej atrybut "archiwalny" nie jest zerowany.
  • kopia - dodaje do poprzedniej kopii wszystkie zaznaczone pliki i foldery niezależnie od tego czy uległy zmianie od czasu wykonania ich ostatniej normalnej kopii zapasowej. Atrybut "archiwalny" nie jest zerowany.
  • codzienna - dodaje do kopii wszystkie zmodyfikowane tego dnia pliki i foldery.
online : 1 użytkownik, dziś odwiedziło : 5 osób
Zgodnie z nowelizacją ustawy o Prawie Telekomunikacyjnym informujemy, że strona krokos.net.pl w swoim działaniu korzysta z zapisywanych informacji w postaci ciasteczek (ang. cookies).
Wesprzyj Budowę Polskiego Sztucznego Serca
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid