krokos.net.pl
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
21.06.2024
Alicja, Alojzy, Rudolf, Albaniusz, Marta, Teodor, Rudolfa
dziś jest : 173 dzień roku wschód słońca o : 4:34 , zachód o : 20:57 koniec roku za : 192 dni
INFORMATYKA - WWW Design - Rady Nie Od Parady
Poniższy tekst jest próbą zawarcia w jednym miejscu poradnika do tworzenia stron w formie co można, a czego nie powinno się robić, lub wręcz jest niemile widziane. Oczywiście jest to "temat rzeka" którego wyczerpanie jest pewnie do końca niemożliwe, jednak w wielu miejscach w sieci można znaleźć podobne zestawienia, w jednych punktach podobne do siebie a w innych różniące się. Postanowiłem więc zestawić to co znalazłem w sieci i własne doświadczenia w jedno.
Często spotykanym elementem na stronach jest licznik odwiedzin. Surfując po internecie z pewnością zauważyliście, że im słabsza i mniej znana strona tym licznik jest bardziej w wyeksponowanym miejscu (niekiedy wręcz "bije w oczy"). Szanujące się strony umieszczają licznik (o ile w ogóle to robią) w miejscu niezbyt widocznym, np. u dołu strony, w oddzielnej stronie, a poza tym przeważnie jest on licznikiem tekstowym. Warto więc pomyśleć czy wszyscy chcą i muszą koniecznie wiedzieć ile osób odwiedziło już twoją stronę, a także jak długo istnieje (np. ile dni).
Ufff ... Temat oczywiście jest niewyczerpany, jak to często bywa, ale przynajmniej trochę mam nadzieję, że przybliżyłem zagadnienie.
online : 1 użytkownik, dziś odwiedziło : 9 osób
Zgodnie z nowelizacją ustawy o Prawie Telekomunikacyjnym informujemy, że strona krokos.net.pl w swoim działaniu korzysta z zapisywanych informacji w postaci ciasteczek (ang. cookies).
Szlachetna Paczka
powered by scms © 2004 - 2024 design by sid